Asters dans un vase en verre

Rysselberghe, Theo Van (meer)

"Asters dans un vase en verre"

Kunsthandel Studio2000 nummer 13309

Verkocht
Aquarel

Theo Van Rysselberghe

Geboren: Gent Belgie 1862.

Overleden: Saint-Clar (Var) Frankrijk 1926.

Schilder.

Meer Rysselberghe, Theo Van

Asters dans un vase en verre

Jaar:
Prijs: op aanvraag
Techniek: Aquarel 0
Gesigneerd: links onder
Afmetingen: 34x44

Herkomst: Katia Pissarro, Paris
Literatuur: Ronald Feltkamp, Théo van Rysselberghe Catalogue raisonné, Brussel (Editions Racine) 2003, p. 32, nr. 17 (afb.).
Tentoongesteld: Overzichtstentoonstelling: Theo van Rysselberghe 1862-1962, Den Haag, Gemeentemuseum.

Meer werken van Theo Van Rysselberghe (1862-1926)

Les rubans verts 1897
Theo Van Rysselberghe (1862-1926)
Mrs. H. Aubry
Pioenen
Tulpen
Nu au Panama, De face
Pin au bord de la mer
La Rousse IV, ou Nu agenouille
Verkocht
Nu au Panama
Verkocht
Bouquet met anemonen
Verkocht
Choughnest
Verkocht
Le port de pèche a Pozzuoli près des Napels
Mortula at Grimaldi, Italie
Verkocht
Maria et Élisabeth van Rysselberghe au coquelicot, 1891
Verkocht
Portret van de architect Louis Bonnier
Verkocht
Dames portret
Verkocht
Mme Else Lampe von Guita
Verkocht
La pointe de Saint - Pierre
Verkocht
Asters dans un vase en verre
Verkocht
Zonsondergang bij Ambleteuse
Verkocht
Nu debout, Maud
Verkocht
Le port de Honfleur
Verkocht