Theo Van Rysselberghe

"Asters dans un vase en verre"

Verkocht
nummer 13309
Kunsthandel Studio2000 Aquarel

Theo Van Rysselberghe

Geboren: Gent Belgie 1862.

Overleden: Saint-Clar (Var) Frankrijk 1926.

Schilder.

Meer Rysselberghe, Theo Van

THEO VAN RYSSELBERGHE
Gent 1862-1926 Saint-Clair, Var

ASTERS DANS UN VASE EN VERRE

Aquarel
34 x 44 cm.
Gesigneerd: links onder

Herkomst: Katia Pissarro, Paris.

Tentoongesteld: Overzichtstentoonstelling: Theo van Rysselberghe 1862-1962, Den Haag, Gemeentemuseum.

Literatuur: Ronald Feltkamp, Théo van Rysselberghe Catalogue raisonné, Brussel (Editions Racine) 2003, p. 32, nr. 17 (afb.).

Meer werken van Theo Van Rysselberghe (1862-1926)

Les rubans verts, 1897
Theo Van Rysselberghe (1862-1926)
Baignauses, 1923
Tulpen, 1910
Verkocht
Nu au Panama, De face, 1924
Verkocht
Pin au bord de la mer, 1915
Nu au Panama, 1924
Verkocht
Maria et Élisabeth van Rysselberghe au coquelicot, 1891
Verkocht
La pointe de Saint - Pierre, 1896
Verkocht
Bouquet met anemonen
Verkocht
Zonsondergang bij Ambleteuse, 1899
Verkocht
Le port de pèche a Pozzuoli près des Napels
Mrs. H. Aubry, 1907
Le port de Honfleur
Verkocht
Pioenen, 1910
Verkocht
Portret van de architect Louis Bonnier, 1903
Verkocht
Choughnest
Verkocht
Mortula at Grimaldi, Italië
Verkocht
Modèle en buste, 1907
Verkocht
La Rousse IV, ou Nu agenouillé
Verkocht
Mme Else Lampe von Guita
Verkocht
Asters dans un vase en verre
Verkocht
Nu debout, Maud
Verkocht